Novotravničke mažoretkinje u petak u Domu kulture organiziraju božićni koncert pod nazivom “Zaplešimo Božiću”.
Koncert počinje u 19 sati, ulaz je slobodan, a gosti će biti kiseljačke mažoretkinje, mažoretkinje KŠC “Petar Barbarić” Travnik, LDF Novi Travnik, Glazbena škola “Jakova Gotovca” i Plesni studio “Maya”.
