Proteklog vikenda u Travniku je održano Kantonalno natjecanje u karateu, na kojem je nastupio i karate klub Nova Bila.
KK Nova Bila ostvario je zapažene rezultate na Kantonalnoj ligi, na kojem je sudjelovalo preko 350 natjecatelja iz cijelog Kantona.
Antonela Sučič osvojila je srebrenu medalju, dok su Ivica Sučić i Hrvoje Sučić osvojili brončane medalje.
Čestitamo sportistima i njihovim trenerima.
