U Novotravničkoj Gradskoj dvorani sinoć au odigrane tri utakmice 36.malonogometnog Božićnog turnira.
U prvoj utakmici Forum mladih SDP je bez borbe savladao Samirče rezultatom.3:0, a Samirče je zbog smrnog slučaja u ekipi otkazalo nastup.na turniru.
U drugoj utakmici ekipa MLM Transport je bez većih poteškoća savladala.Hrvatsku bolnicu dr.fra Mato Nikolić rezultatom 13:4, a utakmicunje obilježila teška ozljeda i prijelom noge igrača bolnice Albina Perića.
U posljednjoj utakmici kadeti NK Novi Travnik i Joško Company remizirali su odogravši 4:4.
Danas se sastaju:
