Novi Travnik: Nema dogovora oko Upravnog odbora Doma zdravlja… Točka vraćena na doradu

Točka o imenovanju Upravnog odbora Doma zdravlja Novi Travnik zbog koje je prekinuta sjednica Općinskog vijeća u listopadu vraćena je predlagaču na doradu na danas održanom nastavku prekinute sjednice.

Dogovora oko Upravnog odbora očito nema ni danas, a nije moglo biti ni rasprave obzirom da je iscrpljena na prekinutoj sjednici, pa su ispred Kluba SDA u Vijeću iskoristili pravo iz poslovnika te su točku vratili na doradu.

“Vijeće može poslije rasprave vratiti točku predlagaču na doradu, pa pošto vjerovatno neće biti većine kad je u pitanju ova točka, predlažem da to i napravimo”, rekao je Sanel Silajdžija, šef Kluba vijećnika SDA u Općinskom vijeću.

Osim toga, vijećnici su dali svoju suglasnost na prestanak mandata i imenovanje novih ljudi za članove savjeta u nekoliko mjesnih zajednica.