Dr.Zoran Pocrnja novi direktor Doma zdravlja Vitez

Doktor Zoran Pocrnja imenovan je za novog direktora Doma zdravlja Vitez.

Dr.Pocrnja dužnost direktora preuzeo jr u ponedjeljak 2.12.2019.godine, a naslijedio je dr.Boška Pavlića.

Dr. Zoran Pocrnja proteklih 26 godina radio je u hrvatskoj bolnici dr.fra Mato Nikolić u Novoj Biloj kao.ginekolog te punih 25.godina bio šef Ginekološko-porodiljnog odjela.

Novom ravnatelju želimo puno uspjeha, zdravlja i dobrih poslovnih rezultata.