Doktor Zoran Pocrnja imenovan je za novog direktora Doma zdravlja Vitez.
Dr.Pocrnja dužnost direktora preuzeo jr u ponedjeljak 2.12.2019.godine, a naslijedio je dr.Boška Pavlića.
Dr. Zoran Pocrnja proteklih 26 godina radio je u hrvatskoj bolnici dr.fra Mato Nikolić u Novoj Biloj kao.ginekolog te punih 25.godina bio šef Ginekološko-porodiljnog odjela.
Novom ravnatelju želimo puno uspjeha, zdravlja i dobrih poslovnih rezultata.
