Prošle godine postavili smo prvi veliki adventski vijenac u Jajcu.
U želji da prijeđe u tradiciju danas smo ponovo postavili adventski vijenac oko fontane na kružnom toku, a sutra (1.12.), na prvu nedjelju adventa, ćemo upaliti prvu svijeću, poručuju iz udruge kralj Stjepan Tomašević.
Hvala svim prijateljima i članovima udruge koji su pomogli pri postavljanu i kićenju vijenca kao i gospodarstvenicima bez kojih naše aktivnosti ne bi bile izvedive.
I ove godine odrzat će se tradicionalna manifestacija „Božić u kraljevskom gradu“ o čijem sadržaju ćemo vas obavijestiti u nekoliko sljedećih dana.

UO Udruge „ Kralj Stjepan Tomasevic“ Jajce