Aktualna predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović nakon Mostara i Bugojna, danas je posjetila i lašvansku dolinu, točnije Vitez.

Kolinda je u prepunom Domu kulture prisustvovala predstavi “Šmizle” u izvedbi GKM Vitez.
Pogledajte kako je izgledao doček Hrvatske predsjednice:
