Danas je u sportskoj dvorani u Vitezu započeo IX.međunarodni malonogometni dječiji Božićni turnir.
Turnir se već tradicionalno igra u organizaciji NK Kolibrići, koji djeluje i radi u sklopu NK Rijeka iz Viteza.
Ove godine na turniru međunarodnog karaktera sudjeluje preko 110 ekipa, a danas je odigran turnir u kategoriji 2008 godište.
U prekrasnoj Gradskoj dvorani u Vitezu titulu najboljeg ponijela je ekipa Blagaj, koja je u finalu savladala Rudanku iz Doboja rezultatom 2:0.
U utakmici za 3.mjesto igrale su ekipe NK Novi Travnik i ekipa Tempo iz Zenice, a pobjeda je pripala nogometašima Novog Travnika rezultatom 2:0.





