VITEZ: Položeni vijenci i zapaljene svijeće za poginule hrvatske branitelje

Povodom blagdana Svih svetih i Dušnog dana, izaslanstva Ministarstva obrane i Oružanih snaga BiH predvođena ministricom obrane BiH, Marinom Pendeš, udruga proisteklih iz Domovinskog rata i HDZ-a BiH Vitez, položila su vijence i zapalila svijeće za sve poginule, umrle i nestale branitelje Hrvatskog vijeća obrane i civilne žrtve Domovinskog rata.
Prema najavi, danas, 31. listopada 2019. godine, izaslanstva su uz ostala mjesta, upalila svijeće i položila cvijeće u Vitezu, na spomen obilježju u Križančevom Selu, u Novom Travniku, na spomen obilježju, te u Busovači, na spomen obilježju.
U Vitezu su izaslanstva udruga proisteklih iz Domovinskog rata i HDZ BiH Vitez, osim u Križančevom selu upalila svijeće i položila cvijeće ispred spomen sobe i ispred spomen obilježja kod Općine.