Nogometaši Kiseljaka pretrpjeli su poraz u sedmom kolu Druge lige FBiH.
Puni plijen i tri boda sa Stadiona hrvatskih branitelja odnio je Novi Travnik.
Kiseljak je poveo u desetoj minuti preko Tarika Ganije, a u 34.minuti na 2-0 je povisio Stefan Bošnjak. Gosti su smanjili preko Silajdžije u sudačkoj nadoknadi prvog dijela iz kaznenog udarca.
U 67.minuti joker s klupe Grizić zabio je za 2-2, a u 83.minuti isti igrač zabija za pobjedu Novotravničana.
U 87.minuti Kiseljak je ostao i sa igračem manje, nakon što je isključen Dario Duno.
