Srebro za Karla Šimičića na državnom judo prvenstvu

Danas je u hotelu Hills na Iliđi održano državno judo prvenstvo.

U kategoriji do.23 godine, novotravnički judista Karlo Šimičić osvojio je srebremu medalju. Karlo je i finalu poražen od Tonija Miletića predstavnika Judo kluba Bosna iz Sarajeva.

Čestitamo Karlu na još jednom velikom rezultatu, kao i njegovom treneru Zdeni Dominoviću, koji je uložio doista puno vremena i rada da bi se postigao ovaj rezultat.