Završen 7.malonogometni turnir Rankovići 2019: Ekipa MLM Biljaka pobjednik turnira!

Proteklog vikenda na stadionu Plandište odigran je 7.malonogometni turnir  “Rankovići 2019”.

Pobjednik ovogodišnjeg turnira je ekipa MLM Biljaka iz Nove Bile koja je u finalu nakon boljeg izvođenja penala savladala ekipu Moja zemlja iz Bučića rezultatom 5:4.

Treće mjesto osvojila je ekipa Rastovaca, dok su mlade nade Autopraonice Slon osvojile četrvrto mjesto.

Najbolji igrač turnira je Tino Gavrić iz ekipe MLM, dok.je za najboljeg golmana proglašen Vedran Mlakić iz ekipe Moja zemlja.

Čestitamo organizatoru i zahvaljujemo se svima na posjeti.