Zabilje nakom penala slavilo titulu na domaćem terenu

Sinoć je završeno još jedno izdanje malonogometnog turnira u Zabilju.

Na turniru je ove godine sudjelovalo 16 ekipa, koje au bile raspoređene u četiri skupine.

Tutula ove godine ostaje u Zabilju, jer su domaći nakon boljeg izvođenja penala savladali ekipu caffe Dalton,.te tako osvojili prvo mjesto.

U utakmici za treće mjesto, ekipa Šantića pobjedila je caffe Smak rezultatom 2:1.

Sljedećeg tjedna na rasporedu je malonogometni turnir u Bučićima.