Novi Travnik: Otvorena sezona kupanja na gradskom bazenu

Nakon duljeg perioda vrućina, te toplotnog vala koji je zadnjih dana pogodio BiH, Novotravničani imaju priliku na vruća 32 stupnja Celzija rashladiti se i zaplivati u gradskom bazenu koji je danas otvorio svoja vrata za sve posjetitelje.

 

Kupanje za sve građane danas je besplatno, a većina kupača s kojima smo pričali kažu kako osim hladne vode, obzirom da se bazen tek jučer počeo puniti, nemaju nikakvih zamjerki, te da je situacija bolja nego prijašnjih godina.