KŠD Glavica pobjednik malonogometni turnir „Fra Franjo Grebenar – Greba

Proteklog vikenda u Novoj Biloj odigran je II. Memorijalni malonogometni turnir „Fra FranjoGrebenar – GREBA“.

Turnir već drugu godinu za red organizira Sportsko društvo Hrvatske bolnice „dr. fra Mato Nikolić“ Nova Bila.
Sudjelovalo je ukupno 12 ekipa, a odigrane su i dvije revijalne utakmice. Prvo mjesto osvojila je ekipa Kulturno športsko društvo Glavica iz Rankovića koji su u finalu savladali prošlogodišnje pobjednike ekipu NK Šantići.

U borbi za treće mjesto pobjedu je upisala ekipa MLM Biljaka koji su pobjedili ekipu Kristala. Najbolji igračem turnira proglašen je Toni Radeljak, a najboljim vratarem Marko Radeljak. Nagrada za fari play dodijeljena je ekipi NK Nova Bila. Prije utakmice za treće mjesto odigrana je revijalna utakmica između reprezentacije svećenika BiH i Hrvatske liječnička nogometna udruga BiH, a pobjedu su upisali svećenici.

Nakon revijalne utakmice prikazan je kratki film o fra Franji Grebenaru – Grebi.