Novotravnički Dom kulture sinoć je bio ispunjen smijehom i igrom.
Na završnoj svečanosti JU “Dječji vrtić” mnogobrojnoj publici predstavili su se mališani iz ove ustanove i kroz pjesmu i smijeh zabavljali sve prisutne.
Na taj način su roditeljima, braći, sestrama te bakama i djedovima pokazali samo mali dio onoga što su sa svojim tetama učili kroz cijelu godinu.
Zanimljivo je da su na kraju svečanosti simbolično „maturantima“ gradskog vrtića Male škole uručene diplome za njihovo predškolsko znanje, a mališani su se na pozornici oprostili od vrtića i okrenuli novi list u knjizi zvanoj život.

