Udruženje dijabetičara djece i mladih „Slatkiš“ u suradnji sa sa plesnim klubom“ LDF“ Novi Travnik organizira Humanitarni koncert pod nazivom „Pleši sa mnom sladak sam i gotovo“, koji će se održati u subotu, 08. lipnja 2019. godine u Domu kulture u Novom Travniku sa početkom u 19 sati.
Gosti večeri:
SPC „LDF“ Vitez
Mažuretkinje Novi Travnik
Udruga „Dok teče Lašva“
OGŠ Jakovaa Gotovca
KUD „Novotravničko biserje“
Criminalz Breakerz NT
Organizatori pozivaju građane da dođu i svojim dolaskom uveličaju ovaj događaj i na taj način podrže rad udruženja „Slatkiš“ i djecu i mlade oboljele od dijabetesa.
Cijena ulaznica je 3 KM.
