Novi Travnik dobio državnu prvakinju: Marija Lukić zlatna na državnom prvenstvu mažoretkinja!

Danas je u Rami održano državno prvenstvo mažoretkinja, na kojem su nastupile i novotravničke mažoretkinje.

Novotravničanke su na državnom prvenstvu ostvarile odlične rezultate, a osvojili su dva zlata, srebro i dvije brončane medalje.

Zlatnim odličjem okitila se Marija Lukić u disciplini junior solo štap,  kao i juniorke, koje se vračaju sa zlatom oko vrata, jer su bile najbolje u disciplini pom pon.

Srebrenu medalju osvojila je kadetska ekipa u konkurenciji štap, dok su brončnu medalju osvojile Ivona Sučić i Mia i Elena Đogić.

Čestitamo ponosu Novog Travnika..