Odbojkaški klub “Victory” prvak u SBK

 

Juniorska selekcija Odbojkaškog kluba VICTORY postala je prvak SBK za ovu sezonu.
Nakon dvije odigrane utakmice na završnoj manifestaciji sasvim zasluženo smo ponijeli naslov najbolje ekipe kantona.

U prvoj utakmici pobijedili smo OK “Time out” Jajce sa rezultatom 2:0 u setovima. A u finalnoj utakmici smo sa istim rezultatom pobijedili domaću ekipu OK “Busovača”.

Finale je odigrano pred velikim brojem gledalaca u pravoj sportskoj atmosferi, a utakmica je bila puna naboja i dobrih poteza. Naša ekipa je odlično odigrala u takvoj atmosferi, znali smo šta hoćemo, bili jako stabilni i puni samopouzdanja pa smo na kraju slavili. Svi igrači na terenu su igrali odlično i dali svoj doprinos za ekipu i rezultat.
Hvala za podršku koju smo imali od roditelja i naših djevojčica iz škole odbojke!


Čestitamo svim djevojkama koje su tokom sezone branili boje našeg kluba, a to su: kapiten ekipe Smajić Džana, Džambas Iva, Memisević Lana, Džinić Nedžla, Arslanagić Emina, Dugonja Nejla, Račić Ajla, Šiljak Nedžla, Trbović Sibel, Tatar Semina, Livnjak Ajla, Hajrić Aiša, Strmonja Dea, Herceg Elmedina, Hajrić Nudžejma, Lendo Amila, Letić Neira, Smajić Merjema, Topalbegović Lejla, Dedović Lamija, Srkalović Larisa, Karahodža Ilma .
Ovo je rezultata dobrog i kontinuiranog rada, a ekipa je jako mlada i ima još puno prostora za napredovanje. Idemo dalje …