Olimpic slavio u Novom Travniku

U okviru 22. kola 1. Lige Federacije BiH gostuje kod Novog Travnika.

 

Već u uvodnim trenutcima utakmice Olimpic je došao u vodstvo od 0:1 pogotkom Đoke Milovića na ubačaj Zebe.

U drugom poluvremenu gosti su sve riješili pogotkom Dalibora Pandže za konačnih 0:2.

 

S ova tri boda ekipa Olimpica ostaje za petama ekipi Veleža u borbi za ulazak u Premijer Ligu.

 

Sastavi koji su započeli ovaj meč su:

 

NK Novi Travnik: Jozak, Brljak, Zaimović, Turić, Petak, Hota, Opardija, Silajdžija, Velić, Lucić, Buljubašić.

 

FK Olimpik: Trifković, Milović, Jusić, Osmanović, Muminović, Džafić, Radovac, Beširević, Sadikovć, Zeba, Pandža.