U okviru 22. kola 1. Lige Federacije BiH gostuje kod Novog Travnika.
Već u uvodnim trenutcima utakmice Olimpic je došao u vodstvo od 0:1 pogotkom Đoke Milovića na ubačaj Zebe.
U drugom poluvremenu gosti su sve riješili pogotkom Dalibora Pandže za konačnih 0:2.
S ova tri boda ekipa Olimpica ostaje za petama ekipi Veleža u borbi za ulazak u Premijer Ligu.
Sastavi koji su započeli ovaj meč su:
NK Novi Travnik: Jozak, Brljak, Zaimović, Turić, Petak, Hota, Opardija, Silajdžija, Velić, Lucić, Buljubašić.
FK Olimpik: Trifković, Milović, Jusić, Osmanović, Muminović, Džafić, Radovac, Beširević, Sadikovć, Zeba, Pandža.