Nogometno igralište u Stojkovićima u sklopu Osnovne škole fra Marijan Šunjić dobilo je novu led rasvjetu.
MZ Stojkovići na čelu sa Zvonimirom Kajićem alplicirala je na natječaj Vlade RH , za pomoć Hrvatima izvan RH, te je na natječaju dobila 20 tisuća kuna.
Novci su usmjereni na gradnju rasvjete na nogometnom igralištu a radove su izvodili firma Građevinar i Elka.

