Služba za komunalne djelatnosti, obnovu i stambene poslove uputila je poziv građanima Novog Travnika.
oglasi
Naime, pozivaju se stanari, kućni savjeti, učenici, vlasnici poslovnih objekata i ostali građani općine Novi Travnik da u mjesecu Aprilu uzmu učešće u akciji proljetnog uređenja grada.
Uređenje se vrši tako da će očistiti i urediti područje oko svojih zgrada i poslovnih objekata, te pokupiti smeće sa zelenih površina i javnih površina.
