Tuča Bošnjaka i Hrvata u centru Novog Travnika; metak zaglavio u cijevi!

U noći sa srijede na četvrtak došlo je do tuče između Hrvata i Bošnjaka ispred jednog ugostiteljskog objekta u centru Novog Travnika.

Kako doznajemo, do nereda je došlo kada su se u ugostiteljskom objektu dvije muške osobe  posvađale zbog djevojke.

Nakon verbalnog obračuna uslijedio je i fizički obračun, te su Bošnjaci M.D. i A.D. otišli do vozila gdje su izvadili vatreno oružje- automatsku pušku i pištolj, te krenuli prema ugostiteljskom objektu.

Svu situaciju vidjeli su i pripadnici osiguranja, te su spriječili mogući fatalni ishod situacije navedenog događaja, jer je metak bio u cijevi.

Na lice mjesta došla je i policija, a pripadnici Specijalne policije MUP-a SBK izvršili su pretres i izuzeli oružje od navedenih osoba koje su noć provele u pritvoru.

Iskreno se nadamo kako do ovakvih situacija neće dolaziti jer  Novi Travnik je grad mladosti i suživota, te nam nisu potrebne ovakve scene.