Misa polnoćka u župi Presvetog Trojstva u Novom Travniku

I ove je godine proslavljena polnoćka u župi Presvetog Trojstva u Novom Travniku.

Crkva Presvetog Trojstva bila je prepuna vjernika.

Polnoćku u župnoj crkvi predvodio je don Ante Ledić.

Proslava polnoćke je protekla u ozračju kako i doliči, bez pucnjave i incidenata. Nakon polnoćke vjernici su imali mogućnost nazdraviti i čestitati jedni drugima.