Večeras od 18 sati u sportskoj dvorani starta 35.izdanje malonogometnog Božićnog turnira u Novom Travniku.
Na programu su tri utakmice osmine finala, a prvu utakmicu dana od 18 sati igraju aktualni branitelji naslova ekipa Ecos iz Viteza i uvijek simpatični i dobro raspoloženi momci iz ekipe Hrvatske bolnice dr.fra Mato Nikolić iz Nove Bile.
U drugoj utakmici dana igraju Samirče Visoko i Delta security.
Samirče je prošle godine završilo na 4.mjestu, a ove godine imaju ambicije da naprave još bolji rezultat, dok će Delta svoje šanse tražiti na iskustvo s obzirom na visoki kvalitet nekadašnjih asova.
U posljednjoj utakmici dana KŠD Glavica iz Rankovića igra protiv Mladeži HDZ Novi Travnik. Prema informacijama kojima raspolažemo Glavica za cilj ima tituku prvaka, te tako prekine trogodišnju dominaciju ekipe Ecosa.

