Udruga “Volim Vitez“ u četvrtak organizira utrku viteških srednjoškolaca

U četvrtak, 27. rujna 2018. godine u Vitezu, u organizaciji Udruge “Volim Vitez“, u partnerstvu sa SŠ „Vitez“ i MSŠ „Vitez“ održat će se utrka srednjoškolaca.

Planirani početak utrke je 13.00, a trčat će se gotovo svim ulicama središta grada, dok je cilj na Gradskom trgu gdje će biti osigurano osvježenje za sve sudionike, te prigodne nagrade za najbolje u muškoj i ženskoj kategoriji.

Iz Udurge Volim Vitez istaknuli si kako im je cilj ponovno tradiocionalnom učiniti utrku koja se održavala u Vitezu prije nekoliko godina i time dodatno skrenuti pozornost na važnost kontinuirane rekreacije i upražnjavanja sportskih aktivnosti.