Novotravničanin otplatio posljednju ratu kredita pa se otrovao plinom u vozilu

U automobilu parkiranom u garaži u ulici Stjepana Tomaševića novotravnička policija pronašla je u noći s četvrtka na petak tijelo 52-godišnjeg Josipa Filipovića.
Kako nezvanično saznajemo, Filipović je izvršio samoubistvo trovanjem ispušnim plinovima iz automobila nakon što je spojio plastičnu cijev s auspuha u putničku kabinu. Prema nepotvrđenim informacijama, prije očajničkog čina, vanbračnoj supruzi ostavio je pismo u kojem je naveo kako je otplatio posljednju ratu kredita te je napisao da će njegovo tijelo pronaći u garaži. Nesretni Filipović bio je među Novotravničanima poznat po ljubavi prema motociklima.   Dnevnik.ba