Poduzeće TIOIL danas je u Travniku kod Gospinog vrela otvorio novu benzinsku pumpu, a u sklopu pumpe nalazi se moderno opremljen market i caffe.
Vlasnici poduzeća TIOIL odlučili su novac, koji bi inače namjenili za svečano otvaranje, donirati u humanitarne svrhe.
Tioil je donirao novac u iznosu od po 10 000 KM za bolnicu u Travniku i 10 000 KM za Hrvatsku bolnicu dr.fra Mato Nikolić u Novoj Biloj.
Tihomir Matošević, vlasnik poduzeća Tioil uručio je donaciju ravnatelju bolnice Travnik dr.Granovu i ravnatelju bolnice u Novoj Biloj dr.Valjanu.
Također prvih 100 korisnika na novoj pumpi dobilo je gratis 20 KM goriva i 1l Tmax ulja.

