Gradski bazen u Novom Travniku počeo s radom

I ove godine svi Novotravničani će imati priliku tijekom ljetnih dana da se rashlade u Gradskom bazenu koji je danas i službeno počeo sa radom.

Za novu sezonu kupanja bili smo spremni još krajem lipnja, ali zbog vremenskih uvjeta i kiše koja je konstantno padala početak rada je prolongiran, kazali su iz Društvenog poduzeća “ORŠK” koje je zaduženo za održavanje.

Radno vrijeme Gradskog bazena u Novom Travniku je svakim danom od 10:00 do 18:00 sati.

Dnevna karta za odrasle iznosi 3.00 KM dok je ulaz za djecu 2.00 KM.