VIDEO: Novotravničani sa vrha Mont Blanca poslali podršku Vatrenima

Podrška hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji u sutrašnjem ogledu s Francuskom za titulu svjetskog prvaka stigla je i s jednog od najviših dijelova svijeta. Četiri bosansko-hercegovačka Hrvata alpinista osvojila su Mont Blanc u savršenom trenutku kako bi poslali podršku Vatrenima s najvišeg vrha Francuske. Alpinisti Nenad RajićBožo SkopljakovićDragan Mamuša i Miro Blaž, članovi planinarskih društava HPD “Vitez” i PD “Kuk”, poslali su jedinstvenu poruku Vatrenima s drugog najvišeg vrha Europe.
Privatni album
  ‘Mi smo sada na vrhu Francuske, ali nadamo se da će sutra Francuska biti ispod Hrvatske. Hrvatska! Pobjeda!’, poručili su alpinisti nakon napornog uspona.